Nacházíte se:

Architektura

Architektura a design

Nebojíme se malých ani velkých a složitých zakázek, nejvíce nás těší spolupráce s předními architekty, návrháři a inženýry. Jsme připraveni spolupracovat a naplnit Vaše očekávání, představy i sny, pracovat s maximální přesností a umem dle Vašich návrhů. Umělecké kovářství je pro Vás schopné zrealizovat zakázku od nápadu, nákresu, až po finální dodávku včetně pečlivé a kvalitní montáže. Velkou péči věnujeme navrhování detailů okna a dveří. S rozvojem společnosti jsme schopni uspokojovat i potřeby rozměrově stále větších a složitějších zakázek a projektů.

Při výrobě užíváme jak klasických osvědčených postupů včetně netradičních až zapomenutých metod, tak i nejnovějších technologií.

Fotogalerie zakázek

       
       
       
      


Architektonické prvky v 5D Ateliéru

       
       
       
     


       
       
       


Získali jsme "Osvědčení o zápisu užitného vzoru"

Firma 5D Ateliér získala od Úřadu průmyslového vlastnictví České republiky "Osvědčení o zápisu užitného vzoru" na Tovární tepelně izolační segmentové okno.
Užitnému vzoru bylo přiděleno číslo 22950.
Okna tohoto typu se používala v industriální architektuře a stavebnictví v průběhu 20. století. V současné době je okno výrazně vylepšeno a má veškeré tepelně izolační vlastnosti.

Vítám Vás na stránkách společnosti 5D Ateliér, která již přes 25 let poskytuje komplexní služby
v oblasti zpracování kovu - kovovýrobě. Od samého počátku se věnujeme řemeslné výrobě, sériové výrobě i individuálním zakázkám ve strojírenství a stavebnictví.

Díky dokonalé znalosti řemesla může naše umělecké kovářství spolupracovat se špičkovými architekty a konstruktéry, zdokonalovat a prohlubovat jejich návrhy v oblasti realizace interiérů a restaurování.

Naší specializací je industriální nábytek, industriální architektura, design a retro styl. Při jejich navrhování plně využíváme umělecká řemesla. Přestože se naše společnost neustále rozvíjí, nikdy nezapomínáme na to nejdůležitější –
na spokojenost zákazníka.


5D ateliér strojírenství 5D Ateliér, s.r.o.
Velké Popovice 503
251 69 Česká republika
tel.: 222 363 500
mobil: 602 154 828
info@5datelier.cz

otevírací doba:
po - pá 7:00 - 15:00
...