Nacházíte se:

Certifikáty

Certifikáty

Naše umělecké kovářství se snaží přinést do Vašeho života krásu i praktičnost, ale není nám lhostejné naše životní prostředí, proto jsme do naší výroby implementovali systém enviromentálního managementu. Pro zvýšení bezpečnosti práce našich zaměstnanců jsme se rozhodli zavést systém managementu bezpečnosti a ochrany zdraví při práci.

Důležitá pro nás je i kvalita dodávaných výrobků a služeb. Rozhodli jsme se zajistit trvalý rozvoj všech aktivit směřujících ke stálému zvyšování kvality veškeré práce, výrobků i služeb a ve firmě jsme zavedli systém managementu jakosti.Všechno to můžeme prokázat certifikáty od světově uznávané certifikační společnosti TÜV SÜD Czech, které potvrzují shodu s normami EN ISO 14001, 18001 a 9001.

5D ateliér získal tyto certifikáty

Ochrana životního prostředí

Bezpečnost práce

Systém managementu jakosti

Škola rétoriky

Osvědčení - kurz

ISO 14001

ISO 18001

ISO 9001

Pavel DoležalVítám Vás na stránkách společnosti 5D Ateliér, která již přes 25 let poskytuje komplexní služby
v oblasti zpracování kovu - kovovýrobě. Od samého počátku se věnujeme řemeslné výrobě, sériové výrobě i individuálním zakázkám ve strojírenství a stavebnictví.

Díky dokonalé znalosti řemesla může naše umělecké kovářství spolupracovat se špičkovými architekty a konstruktéry, zdokonalovat a prohlubovat jejich návrhy v oblasti realizace interiérů a restaurování.

Naší specializací je industriální nábytek, industriální architektura, design a retro styl. Při jejich navrhování plně využíváme umělecká řemesla. Přestože se naše společnost neustále rozvíjí, nikdy nezapomínáme na to nejdůležitější –
na spokojenost zákazníka.


5D ateliér strojírenství 5D Ateliér, s.r.o.
Velké Popovice 503
251 69 Česká republika
tel.: 222 363 500
mobil: 602 154 828
info@5datelier.cz

otevírací doba:
po - pá 7:00 - 15:00
...